O nas
 

 

EURO-SAT 

Jest generalnym importerem wyciągarek TITANIUM WINCH. I sprzętu radiokomunikacji TITANIUM GROOUP.Firma jest podzielona na dwa piony każdy pion działa niezależnie. Staramy się aby kierownicy pionów zapewniali najwyższą jakość towaru oraz usług. W 2010 roku nasze starania zostały zauważone i docenione otrzymaliśmy ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI.
W 2010 ,2011 i 2012 roku osiągnęliśmy  prestiżową nagrodę i wyróżnienie spośród 36 tys. firm w całej Polsce jako najrzetelniejsza firma .


TITANIUM WINCH

Naszą specjalizacją są wyciągarki elektryczne. Zawsze oferujemy MARKOWE produkty najwyższej jakości z polską gwarancją 24 miesięczną. Posiadamy własny serwis, gwarantujący najwyższą jakość usług i szybkość działania. Wyciągarki TITANIUM WINCH są najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami tego typu na świecie. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wszelkie elementy narażone na przeciążenia (np. koła zębate) wykonane są ze stali wysokostopowej. Każdy sprzedawany przez nas produkt przechodzi ścisłą kontrolę jakości zarówno pod kątem przestrzegania reżimów technologicznych jak również bezpieczeństwa. Wyciągarki TITANIIUM WINCH spełniają surowe normy UE posiadają również certyfikat bezpieczeństwa CE.


    

 
TITANIUM GROUP

Specjalizujemy się w antenach CB oraz szerokiej gamie towarowej akcesorii towarzyszących komunikacji przewoźnej jak np. uchwyty, mocowania, przetwornice, reduktory ,nadajniki PTT, itp. Nasi eksperci wiedzą że kluczem do sukcesu jest wysoka jakość produktu która nie zawsze może iść w parze z ceną. Produkty Titanium zostały wyróżnione laurem klienta co było niebywałym osiągnięciem 2010 roku. Jesteśmy z tego powodu dumni że jako jedyni z tej branży otrzymaliśmy taki tytuł. Laur klienta za produkty titanium to jakość solidność i zaufanie tysięcy klientów.

  

 

Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl