O nas

 

EURO-SAT 

Jest generalnym importerem wyciągarek TITANIUM WINCH , sprzętu radiokomunikacji i elektroniki TITANIUM GROUP.i PRODIGITAL , Łodzi zanętowych marki VEGABOAT oraz producentem szklarni PTF POLSKA firma jest podzielona na pięć pionów każdy pion działa niezależnie. Staramy się aby kierownicy pionów zapewniali najwyższą jakość towaru oraz usług. W 2010 roku nasze starania zostały zauważone i docenione otrzymaliśmy ZŁOTY CERTYFIKAT RZETELNOŚCI.
W 2010 ,2011 i 2012 roku osiągnęliśmy  prestiżową nagrodę i wyróżnienie spośród 36 tys. firm w całej Polsce jako najrzetelniejsza firma .


TITANIUM WINCH

Naszą specjalizacją są wyciągarki elektryczne. Zawsze oferujemy MARKOWE produkty najwyższej jakości z polską gwarancją 24 miesięczną. Posiadamy własny serwis, gwarantujący najwyższą jakość usług i szybkość działania. Wyciągarki TITANIUM WINCH są najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami tego typu na świecie. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wszelkie elementy narażone na przeciążenia (np. koła zębate) wykonane są ze stali wysokostopowej. Każdy sprzedawany przez nas produkt przechodzi ścisłą kontrolę jakości zarówno pod kątem przestrzegania reżimów technologicznych jak również bezpieczeństwa. Wyciągarki TITANIIUM WINCH spełniają surowe normy UE posiadają również certyfikat bezpieczeństwa CE.

TITANIUM GROUP I PRODIGITAL

Specjalizujemy się w antenach CB oraz szerokiej gamie towarowej akcesorii towarzyszących komunikacji przewoźnej jak np. uchwyty, mocowania, przetwornice, reduktory ,nadajniki PTT,kamery ,dvr-y akumulatory itp. Nasi eksperci wiedzą że kluczem do sukcesu jest wysoka jakość produktu która nie zawsze może iść w parze z ceną. Produkty Titanium zostały wyróżnione laurem klienta co było niebywałym osiągnięciem 2010 roku. Jesteśmy z tego powodu dumni że jako jedyni z tej branży otrzymaliśmy taki tytuł. Laur klienta za produkty titanium to jakość solidność i zaufanie tysięcy klientów.

   

VEGABOAT 

Firma Eurosat  jest dystrybutorem łódek zanętowych marki VegaBoat oraz TOSLON na rynek europejski. Posiadamy przedstawicielstwa w krajach Europy jak i Azji. Produkty nasze cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców. Duży nacisk kładziemy na rozwój technologiczny. Posiadamy testerów, którzy każdy nowy produkt sprawdzają w czasie licznych testów w terenie i w warunkach labolatoryjnych. Wszystkie nasze łódki posiadają certyfikaty i atesty. Każdy produkt poddawany jest kontroli.
Zaufała nam czołówka Karpiarzy w Polsce jak i zagranicą. Ze wzgledu na to iż marka VegaBoat powstała z pasji do wędkarstwa, stawiamy na wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo naszych klientów. 

     

PTF POLSKA

Marka PTF Polska została stworzona przez miłośnika ogrodnictwa, który zaprojektował tunel ogrodniczy na podstawie swoich doświadczeń i przemyśleń z hodowli gatunków roślin ciepłolubnych. Produkcja tuneli naszej marki odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy całkowitą kontrolę nad oferowanym produktem oraz zapewniamy wszystkie części zamienne.

Na chwilę obecną produkujemy 15 rodzajów tuneli foliowych oraz szklarni poliwęglanowych i nie mamy zamiaru poprzestać na tych odmianach. Trwają prace i przygotowania nad poszerzeniem oferty tak aby praca w ogrodzie a w szczególności w tunelu foliowym była samą przyjemnością i przynosiła dużo satysfakcji.

        Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl